10530 SUPER SKY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10530 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3113kg |
| Block | 10530 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1730kg |